Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Підсумки діяльності “Шепетівського лісгоспу” за перше півріччя 2022 року: скільки заробили та кому допомагали

Підсумки діяльності “Шепетівського лісгоспу” за перше півріччя 2022 року: скільки заробили та кому допомагали

Підсумки діяльності “Шепетівського лісгоспу” за перше півріччя 2022 року: скільки заробили та кому допомагали

В Україні вже шостий місяць триває війна. Кожне підприємство, як і весь український народ, опинилося у надскладних умовах існування та діяльності в цілому. Однак, кожен розуміє, що наразі, як ніколи, потрібно працювати та бути успішним, аби допомогти здобути мир. Саме тому ДП “Шепетівський лісгосп”, попри військовий стан, щоденно продовжує продуктивно працювати та сплачувати податки.

За період з січня по червень 2022 року до Державного бюджету підприємство сплатило 22 мільйони 508 тисяч гривень податків, до місцевого – 9 мільйонів 553 тисячі гривень, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 7 мільйонів 653 тисячі гривень. Загалом сплачено 39 мільйонів 714 тисяч гривень, – зазначають у лісгоспі.

Крім того, “Шепетівськй лісгосп” продовжує й далі удосконалювати, систематизувати роботу та оновлювати техніку, аби якнайменше було ручної роботи працівників, натомість – все механізоване.

Підприємство освоїло капітальних інвестицій у сумі 8 мільйонів 315 тисяч гривень. Також за цей час придбано нову техніку: екскаватор колісний J СВ JS160 W, культиватор навісний, трактор Massey Ferguson, – розповідають у “Шепетівському лісовому господарстві”.

Однак, основним напрямком роботи лісгоспу залишається створення нових лісових насаджень та догляд за ними, аби маленькі сосни та дуби якнайшвидше стали могутнім лісом.

Працівники підприємства створили понад 86 га лісових насаджень, у тому числі, провели лісорозведення на З га. Догляд за лісовими культурами загалом здійснено на площі 181 гектарів, заготовлено 53 кг насіння сосни. Реалізація за 6 місяців 2022 року становила 78563 тис. грн, – додали у лісгоспі.

Також підприємство дбає про соціальний захист своїх 166 працівників. Протягом першого півріччя виплачено понад 604 тисячі гривень на оздоровлення. Не забуває лісгосп і про ветеранів галузі, які довгий час працювали на підприємстві і внесли свій вклад у розвиток лісгоспу. Для них було надано допомогу в розмірі 34,5 тисячі гривень.

Підприємством виділено 30 тисяч гривень допомоги при народжені дитини, на поховання – 24,3 тисячі, допомоги на лікування та придбання ліків – 55,8 тисяч, на санаторно-курортне лікування – 67,5 тисяч гривень,-  наголошують у лісгоспі.

ДП «Шепетівський лісгосп» надає посильну допомогу військовим частинам Збройних сил України, а також допомагає лісівникам, які постраждали внаслідок бойових дій.

Забезпечено працівників, які направляються в зону бойових дій, військовими засобами захисту на суму 80 тисяч. Також підприємством було поставлено 28,1 м3 пиломатеріалів, лісоматеріалів – 445,7 м3 на суму 910 тис. грн.  Перераховано допомоги в розмірі 316 тисяч гривень на підтримку лісівників, які постраждали від бойових дій, – розповідають у ДП «Шепетівський лісгосп».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.