Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » “Підвішена білизна”: як доєднатись до проєкту допомоги українкам, що втратили дім

“Підвішена білизна”: як доєднатись до проєкту допомоги українкам, що втратили дім

“Підвішена білизна”: як доєднатись до проєкту допомоги українкам, що втратили дім

В Україні стартувава проєкт “Підвішена білизна”, що спрямований на допомогу жінкам, що втратили свій дім. Його автори – вітчизняний бренд “Lola bra”, розповідають, до них звернулись дівчата з Волновахи із проханням надістати “хоч якусь білизну”, адже внаслідок війни ті втратили все.

– І ми зрозуміли, що таких жінок, на жаль, зараз дуже багато і більшість з них навіть не мають можливості дивитись в інстаграм! Але ми знаємо спосіб, як з ними зв‘язатись! І зробимо це! А ще потім нам написали дівчата з ініціативою оплатити білизну для інших жінок, і якщо чесно, це так сильно, це так до сліз, як ми, жінки любимо інших жінок! – коментують організатори.

Ініціатива працює за форматом “підвішеної кави” – популярної акції у США, Європі, а також в Україні, коли людина, що не може собі дозволити каву, п’є її за рахунок того, хто заплатив за зайву чашку, таким чином пригостивши потребуючого. Так само можна “підвісити” і білизну для українок, що втратили свій дім та майно.

– Також, якщо ви знаєте, хто лишився усього, напишіть нам, або якщо це саме вас торкнулося…напишіть нам! – кажуть організаторки. – Якщо ви бажаєте підтримати ініціативу, в актуальних в сторіз є лінк на сайт, де ви зможете «підвісити» білизну!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.