Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Піцерія в Шепетівці отримала перемогу в конкурсі “Найякісніші послуги і товари 2021 року”

Піцерія в Шепетівці отримала перемогу в конкурсі “Найякісніші послуги і товари 2021 року”

Піцерія в Шепетівці отримала перемогу в конкурсі “Найякісніші послуги і товари 2021 року”

Сімейна піцерія “Дрова” в місті Шепетівка за рішенням оргкомітету компанії “Знак якості” отримала почесний кубок та диплом в категорії “Піцерії”, а також маркувальний знак «Гарантія якості» та нагороду “Краще підприємство в Україні”.

Піцерія «Дрова» поєднує в собі формат швидкого та якісного харчування, вона орієнтована на сучасні технології в приготуванні страв і високу якість продукції.


Кафе орієнтоване для відвідувачів різної вікової категорії. Власники закладу зважено відбирають постачальників і продукти для страв. Запроваджено систему тестів і дегустацій, які застосовуються для кожного блюда в меню.


Піцерія “Дрова” відома власним виробництвом свіжого тіста, а не заморожених напівфабрикатів, які інколи використовують у приготуванні інші заклади. Секрет фірмової піци залежить від правильного контролю над якістю тіста та приготування.


– Тісто замішується в тістомісі – розкатується виключно вручну . Піч дерев’яна – справжній вогонь , ось секрет неперевершеного смаку і аромату. Кожен рецепт піци – це вивірене поєднання тіста, соусу, сиру і начинки, – коментує Юрій Поліщук, власник піцерії.

Нагорода стала символом визнання щоденної кропіткої праці колективу та підтвердженням правильності обраного шляху. Це надихатиме в подальшій роботі та розвитку закладу, переконані в колективі піцерії.

Популярні пости