Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Плесенські ХОМівці – срібні призери обласного онлайн-конкурсу

Плесенські ХОМівці – срібні призери обласного онлайн-конкурсу

Плесенські ХОМівці – срібні призери обласного онлайн-конкурсу

Онлайн-конкурс “ХОМА крокує по районах”, організований Ювенальною Превенцією Хмельниччини, відбувався з 15 по 18 грудня.

Впродовж цих днів, на офіційних сторінках відомства у ФБ та за хештегом #homa_the_best в Інстаграмі публікували промо-ролики, котрі зняли та змонтували шкільні осередки у районах. У роликах школярі висвітлювали цікаві моменти своєї діяльності та елементи роботи.

Всього участь у конкурсі взяли 12 команд Хмельниччини, зокрема, і чотири команди Північного регіону, що представляли Нетішин, Славуту , Ізяслав та Плесну.

Бали команди здобували пропорційно “вподобайкам” під їх відео на офіційних сторінках Ювенальної превенції у соцмережах. За підсумками голосування Плесенські ХОМівці стали другими у загальному рейтингу, здобувши 1 377 голосів. Вітаємо команду!

Довідка: ХОМА (Хмельницьке об’єднання молодих та активних) – молодіжний правово-патріотичний рух, що виник у регіоні у 2016 році. Його головною метою є виховання свідомої молоді на засадах правопорядку, патріотичної свідомості, здорового способу життя.

Популярні пости