П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Плесенський народний аматорський театр “Птах” презентував виставу

Плесенський народний аматорський театр “Птах” презентував виставу

Плесенський народний аматорський театр “Птах” презентував виставу

З нагоди професійного свята, Дня працівників культури та майстрів народної творчості, учасники народного аматорського театру “ПТАХ” філії “Будинок культури с. Плесна” ШМБК презентували виставу “Хто сміється – тому не минеться…” Івана Тендентникова.

– “Воно тобі треба, Тетяно?” – часто питав у мене внутрішній голос, коли після напруженого робочого дня, бо у директора школи інших не буває, бігла в сільський клуб на репетицію. “А як інакше?” – відповідаю сама собі. Бо ж театр, що живе людьми різних професій: освітянами, юристами, медиками, культпрацівниками, є невід’ємною частиною того села, де ти ось уже понад 15 років торуєш стежку до школи, – розповідає одна із головних героїнь Тетяна Капелюх, директорка Плесенської школи.

Також директорка школи додала, що відбулась прем’єра сьомої вистави, в якій вона грає у складі трупи Плесенського театру “ПТАХ”.

Роль, як завжди , колоритна, персонаж яскравий, успіх надихаючий. Хоч за плечима вже поважний акторський стаж, але стоячи за кулісами, спостерігаючи за майстерною грою своїх колег акторів Максима Шикерука, Лариси Гаврилюк, Віктора Савчука, згадуєш настанови всіх режисерів, з якими пощастило працювати (Юлія Рабчевська , Наталія Літвінчук , Любов Манійчук), пошепки просиш глядачів: “Будь ласка, будьте прихильними”. І вони чують. Сміються і плачуть разом з тобою, пробачають твою недосконалість, переплутаний текст чи недолугу позу. І в тебе виростають крила на сцені, а вірус театру в крові додає наснаги. От і виходить, що треба завжди знаходити час на те, що додає життєвої енергії та внутрішнього ресурсу, – додає Тетяна Капелюх.

Зокрема під час концертної програми Шепетівська міська рада відзначила кращих працівників культури Шепетівської громади відзнаками за активну роль в розвитку української культурної спадщини.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.