Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Плужненські дошкільнята долучилися до заходу, присвяченому собакам і котам

Плужненські дошкільнята долучилися до заходу, присвяченому собакам і котам

Плужненські дошкільнята долучилися до заходу, присвяченому собакам і котам

З метою покращення психологічного стану у дітей під час війни, зняття емоційної напруги та виховання гуманного ставлення до тварин Фонд «Щаслива лапа» запропонував закладам дошкільної освіти долучитись до проведення «II Міжнародного заняття доброти». Зокрема захід присвячений собакам та котам.

До заходу долучилися  заклади дошкільної освіти Плужненської сільської ради: «Теремок» (Плужне), «Берізка» (Кунів), «Сонечко» (М΄якоти), дошкільна група «Барвінок» (Борисів). Напередодні заняття була проведена робота з батьками, яким дали завдання сфотографувати дитину з домашнім улюбленцем, – розповідають у Плужненській громаді.

Вихователі провели заняття «Все починається з добра», «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», «Моє серце відкрите для почуттів», «У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собачки й коти», «Твоя доброта й милосердя», «Улюблені безхатьки».

Матимемо надію, що наші вихованці зростуть справжніми людьми: чесними, порядними, добрими та щирими, – додають у сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.