Неділя, 14 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Плужненські освітяни передали виготовлені власноруч солодощі для Захисників та Захисниць на передовій

Плужненські освітяни передали виготовлені власноруч солодощі для Захисників та Захисниць на передовій

Плужненські освітяни передали виготовлені власноруч солодощі для Захисників та Захисниць на передовій

Працівники та учні Плужненського професійного аграрного ліцею, зібравшись толокою, напекли солодких смаколиків нашим військовим на передовій.

Для того, щоб дати можливість воїнам ЗСУ відчути радість і тепло, зігріти любов’ю і турботою, в Плужненському професійному аграрному ліцеї виготовляли солодку продукцію воїнам, які боронять незалежність та територіальну цілісність нашої країни, – розповідають у навчальному закладі.

Зусиллями колективу, радою учнівського самоврядування, волонтерським загоном ліцею та небайдужими жителями м. Ізяслав, с. Хотень Перший та с. Плужне зібрано продукти та гроші для виготовлення солодкої продукції.

– Виготовлене власноруч печиво передано одному із керівників волонтерського руху Ізяславського району – Благочинному Ізяславської православної церкви України Київського патріархату Митрофорному протоієрею Володимиру Дмитровичу Ковальчуку, який постійно здійснює поїздки в зону бойових дій з волонтерськими місіями. В такий спосіб учні, працівники ліцею та небайдужі жителі висловлюють свою вдячність та підтримку воїнам, які зараз перебувають на війні у надважких умовах, – додала адміністрація закладу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.