Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Побив матір та вчиняв психологічне насильство щодо бабусі: жителя Ізяславщини судили

Побив матір та вчиняв психологічне насильство щодо бабусі: жителя Ізяславщини судили

Побив матір та вчиняв психологічне насильство щодо бабусі: жителя Ізяславщини судили

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури, судом визнано винним 27-річного жителя Ізяславщини у спричиненні легких тілесних ушкоджень, домашньому насильстві, незаконному проникненні до житла, крадіжці в умовах воєнного стану та умисному невиконанні обмежувального припису (ч. 1, 2 ст. 125, ст. 126-1, ч. 1 ст. 162, ч. 4 ст. 185, ст. 390-1 КК України).

Його засуджено до 6 років позбавлення волі.

  • Прокурорами доведено, що у 2023 році чоловік вчинив ряд кримінальних правопорушень. У вересні він проник до житла родичів та вкрав мобільний телефон. У жовтні та листопаді під час суперечок побив свою матір та співмешканку. Мати він вдарив дерев’яним бруском, а співмешканці порізав руку ножем, – повідомляє Хмельницька обласна прокуратура.

Окрім того, засуджений неодноразово вчиняв психологічне насильство стосовно своєї бабусі, за що був декілька разів притягнутий до адміністративної та кримінальної відповідальності. Судом йому було заборонено наближатись до неї ближче як на 500 метрів, переслідувати та в будь-який спосіб спілкуватись. Однак, чоловік не виконав умов обмежувального припису, приходив до старенької, ображав та нецензурно висловлювався.

До вироку суду він перебував під вартою. Рішення не набрало законної сили та може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.