Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Побив військовослужбовця у церкві: на Хмельниччині судили священнослужителя УПЦ МП

Побив військовослужбовця у церкві: на Хмельниччині судили священнослужителя УПЦ МП

Побив військовослужбовця у церкві: на Хмельниччині судили священнослужителя УПЦ МП

​Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок помічнику священника УПЦ МП, який побив військовослужбовця у храмі. Про це у Фейсбуці повідомив адвокат постраждалого Андрій Йосипов.

  • Оголошено вирок у справі військовослужбовця – потерпілого від рук священнослужителя УПЦ (Московського патріархату) у храмі Свято-Покровського собору УПЦ у місті Хмельницький. До обвинуваченого у завданні тілесних ушкоджень Ігоря Слободяна застосовано пробаційний нагляд строком на 1 рік 6 місяців із покладанням обов’язків, визначених статтею 59-1 ККУ, – йдеться у повідомленні.

Також, за словами адвоката, суд частково задовольнив цивільний позов постраждалого військовослужбовця Артура Ананьєва стягнути на його користь 37 924 гривень за шкоду, завдану здоров’ю, та 50 000 гривень моральної шкоди.

  • Маю надію, що вирок Ігоря Слободяна спроможний буде продемонструвати не лише невідворотність покарання, а й слугуватиме запобіжником для багатьох інших, які з тих чи інших причин піднімають руку на військового, – наголосив правозахисник.

Відзначимо, що подія сталась у квітні минулого року в Свято-Покровському кафедральному соборі у Хмельницькому. Слова армійця Артура Ананьєва: “Скільки людей ще має загинути, щоб ви перестали ходити в московський патріархат?” не сподобалися помічнику священника й він накинувся на військовослужбовця на очах у прихожан. Цей випадок став поштовхом у зміні церковної юрисдикції релігійною громадою та відмежування себе від московського патріархату.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.