Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Подарувати красиві усмішки на Новий рік

Подарувати красиві усмішки на Новий рік

Подарувати красиві усмішки на Новий рік

У період новорічно-різдвяних свят прийнято обмінюватися подарунками. Серед найбільш популярних – солодощі та іграшки. Проте шепетівські стоматологи вирішили порушити звичні шаблони. Стоматологічна клініка «VSD», яку очолює відомий лікар Віктор Степанюк, у партнерстві з Благодійним фондом Олександра Співака подарувала близько півсотні сертифікатів на безкоштовне лікування дітям соціально вразливих категорій.

В останні дні грудня команда медиків центру «VSD» долучилась до благочинності у місті. Сертифікати на безкоштовний огляд та лікування від стоматологів однієї із кращих профільних клінік Шепетівки отримали діти Шепетівщини, чиї батьки загинули під час бойових дій в АТО, а також вихованці гімназії №5 (раніше – школа-пансіон). Сертифікати діятимуть упродовж всього наступного року.

–  Це було рішення усієї нашої команди, –  пояснює Віктор Степанюк. –  Ми щиро хотіли допомогти дітям Шепетівської ТГ, які цього потребують найбільше. Вирішили шукати спосіб, як це правильно зробити, тому звернулись до Благодійного фонду Олександра Співака. Знаємо їх, як небайдужих людей, цінності та ідеї благочинності яких ми також поділяємо.
 

–  Насправді, дуже приємно, що у нашому регіону з’являється все більше представників бізнесу, що націлені не лише на отримання прибутку, а й на сприяння розвитку громад, –  коментує голова Правління Благодійного фонду Тетяна Василик. –  Разом із командою вмотивованих та натхненних благодійників та волонтерів ми змогли створити справжню казку для дітлахів напередодні свят.

До сертифікатів Фонд, своєю чергою, додав традиційні дарунки: набори ласощів та м’які іграшки, адже діти заслуговують на радісні емоції.

–   Інколи сім’ї не мають змоги приділяти значну увагу розвагам та здоров’ю дітей. Причини цьому – різні. Тому дуже важливо мати змогу обстежити діток та подарувати для них щасливі та здорові посмішки, а також зігріти серця турботою і теплом, – говорить Марина Лебідь, соціальна педагогиня гімназії №5.

Також сертифікати та дарунки справили особливе враження на родини дітей загиблих учасників бойових дій у зоні проведення АТО-ООС.


 

–  Діти та сім’ї, де вони виховуються, навіть не очікували, що таке можливо: просто прийти та отримати чудовий подарунок, а також можливість безкоштовно отримати стоматологічні послуги. Дуже дякуємо за розуміння та підтримку Благодійному фонду Олександра Співака та клініці «VSD»! Сподіваємось, що в подальшому співпрацюватимемо та робитимемо добрі справи разом, –  коментує Лариса Бабкіна, секретарка ГО «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО».
 

–  Ми завдячуємо цим мужнім людям нашим мирним небом, – говорить Віктор Степанюк, – і найменше, що ми можемо зробити, – це попіклуватись про дітей, чиї батьки спостерігають за нами з небес.

Популярні пости