Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Подільський лісовий офіс реалізував лісопродукції на 2 803 394 тис. грн

Подільський лісовий офіс реалізував лісопродукції на 2 803 394 тис. грн

Подільський лісовий офіс реалізував лісопродукції на 2 803 394 тис. грн

Рентабельність Подільського лісового офісу за минулий рік зросла на 11%. Показники збільшилися з 8 % до 19%.

  • Рентабельність – один із головних вартісних доказів ефективності господарювання. Від початку реформи управління державним лісовим господарством стало більш ефективним та прозорим. Ефективний менеджмент, централізоване управління, контроль закупівель, фінансова дисципліна, раціональне використання ресурсів – усе це дало можливість суттєво покращувати результат, – зазначив Василь Гончар, директор Подільського лісового офісу.

Реалізовано лісопродукції на суму 2 803 394 тис. грн. Темп росту до попереднього року – 105%. Прибуток зріс, і це в умовах падіння середньої ціни знеособленого куба деревини.

  • Лісова галузь залишається важливою складовою української економіки. Ми збільшили сплату податків. За минулий рік від лісівників Буковини, Хмельниччини та Тернопільщини до бюджетів усіх рівнів надійшло майже 600 млн грн. податків та зборів, – додав Василь Гончар.

Ці та інші результати роботи за 2023 і плани на поточний рік обговорили під час виїзного семінару на базі філії “Хмельницьке лісомисливське господарство” ДП “Ліси України”.

Популярні пости