Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Подружжя чекало на первістка 9 років: на Хмельниччині батьки звинувачують лікаря у смерті новонародженої дитини

Подружжя чекало на первістка 9 років: на Хмельниччині батьки звинувачують лікаря у смерті новонародженої дитини

Подружжя чекало на первістка 9 років: на Хмельниччині батьки звинувачують лікаря у смерті новонародженої дитини

На Хмельниччині одразу після народження помер хлопчик, на появу якого його батьки чекали 9 років. У смерті дитини вони звинувачують лікаря Кам’янець-Подільського перинатального центру. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

  • Вагітність протікала ідеально, хлопчик народився живим, проте невдовзі помер. Згідно з висновками патологоанатомів, у дитини була тяжка асфіксія, тобто удушення, – зазначає матір померлого немовляти.

Батьки не виключають, що сталася лікарська помилка. Підозри поглибилися, коли породілля отримала виписку зі своїми діагнозами, про які раніше не чула.

  • Мені «приписали» цукровий діабет, ожиріння, анемію, хоча, згідно з раніше проведеними аналізами, ознак цих захворювань не було, – додає жінка.

Чоловік також зазначив, що лікарка хотіла віддати породіллі виписку без свого підпису та печатки, вписавши туди прізвище іншого медика, який не приймав пологи.

  • Медики своєї помилки не визнають. Вони зазначають, що, за висновками патологоанатомів, у немовляти була внутрішньоутробна гіпоксія, попередити яку було неможливо, – йдеться у репортажі.

головне фото: ілюстративне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.