Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Погрожував розправою колишній співмешканці: яке рішення виніс Полонський районний суд

Погрожував розправою колишній співмешканці: яке рішення виніс Полонський районний суд

Погрожував розправою колишній співмешканці: яке рішення виніс Полонський районний суд

Полонський районний суд визнав 36-річного жителя Шепетівського району винним у домашньому насильстві та призначив йому покарання у виді 200 годин громадських робіт.

Беручи до уваги, що чоловік повністю визнав свою вину, щиро розкаявся, запевнив, що в подальшому не буде вчиняти правопорушення, позицію сторони обвинувачення та потерпілої, суд приходить до висновку, що обвинуваченому має бути призначене покарання, необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів у виді громадських робіт, – зазначив суд.

Нагадаємо, що впродовж 2021-2022 років правоохоронці неодноразово фіксували факти насильства в сім’ї обвинуваченого. Полонський райсуд тричі притягував його до адміністративної відповідальності за домашнє насильство щодо співмешканки та штрафував (загальна сума – 1190 грн).

Через сім місяців після останньої постанови суду, 25 жовтня 2022 року, чоловік, бувши п’яним, прийшов до будинку на той час вже колишньої співмешканки та в присутності її неповнолітнього сина знову нецензурно її облаяв, погрожуючи фізичною розправою. Жінка вкотре зазнала психологічних страждань, – додають у суді.

Зокрема суд констатував, що вище вказаними діями обвинувачений вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ст. 126-1 КК України – домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення психологічного насильства щодо колишнього подружжя, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.