П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Політологу» з Хмельниччини, який підтримує «москву», СБУ повідомила про підозру у держзраді

«Політологу» з Хмельниччини, який підтримує «москву», СБУ повідомила про підозру у держзраді

«Політологу» з Хмельниччини, який підтримує «москву», СБУ повідомила про підозру у держзраді

Служба безпеки зібрала доказову базу на прокремлівського «політолога» Олександра Лазарєва, який допомагає агресору у війні проти України. Наразі йому повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України.

Олександр Лазарєв народився 11 березня 1994 року на Хмельниччині. Раніше мав відкриті ФОПи у селищі Понінка в Шепетівському районі. Там займався діяльністю у сфері права та консультуванням з питань комерційної діяльності та керування.

Лазарєв входив до пулу публічних псевдоекспертів, які працювали на Медведчука, Мураєва та Шарія. Він безпосередньо займався «розкруткою» медійних образів поплічників кремля і допомагав їм у просуванні ворожих наративів в інформпросторі, – інформують в Управлінні СБУ в Хмельницькій області.

Крім того, «політолог» був частим «гостем» в ефірах підсанкційних каналів «Наш», «Zik», «NewsOne», «112» і «russia today». У своїх коментарях він неодноразово виправдовував агресивну політику москви і називав бойові дії на сході України «громадянською війною».

Після 24 лютого минулого року Лазарєв приховано виїхав за кордон. Згодом прибув на територію окупованого Криму та приєднався до найближчого оточення Аксьонова, якому допомагає у проведенні ворожих інформкампаній на півострові, – додають в СБУ.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України. Тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.