
У Хмельницькій області зафіксовано черговий випадок інтернет-шахрайства. Цього разу зловмисники діяли під виглядом перевізників.
До відділення поліцейської діяльності міста Полонного звернулася 39-річна жінка, яка стала жертвою шахраїв під час спроби придбати квиток на автобус до України через онлайн-платформу. Перебуваючи за кордоном, вона домовилась про поїздку, обговорила з так званим «водієм» усі деталі й перерахувала на його банківську картку майже 4 тисячі гривень. Після цього «перевізник» зник – зв’язок із ним обірвався.
За вказаним фактом слідчі Шепетівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (шахрайство) та наразі встановлюють усі обставини події.
Поліцейські вкотре наголошують: користуйтеся послугами виключно перевірених і офіційно зареєстрованих компаній, які мають ліцензію на здійснення пасажирських перевезень. Лише так можна мінімізувати ризик потрапити на гачок шахраїв і забезпечити свою безпеку.
Якщо ви стали жертвою шахрайства або стали свідком підозрілих дій — не зволікайте, одразу звертайтеся до поліції.