Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Поліція Хмельниччини просить жителів регіону не вмикати кольорове світло

Поліція Хмельниччини просить жителів регіону не вмикати кольорове світло

Поліція Хмельниччини просить жителів регіону не вмикати кольорове світло

У Головному управлінні поліції у Хмельницькій області попросили краян не вмикати кольорового світла, ілюмінації та інших світлових атрибутів в оселях, громадських закладах тощо. Про це повідомила начальниця сектору комунікації ГУ Нацполіції у Хмельницькій області Інна Глега, передає Суспільне.

– Просимо вас у темну пору доби не використовувати кольорове світло, фітолампи, гірлянди, кольорові світильники, різноманітні світлові ефекти та будь-які світлові позначки на будинках, транспортних засобах та у громадських місцях. Саме такі сигнали подають спільники нашим ворогам. Не наражайте свої родини на небезпеку через власну необачність!!!– сказала Глега.

Також правоохоронниця зауважила щодо зростання хибних викликів та просить оцінювати достовірність інформації.

Доходить до абсурду, коли людина бачить синю лампочку сигналізації на авто і вимагає негайно приїхати і перевірити, чи це дійсно сигналізація. Перш, ніж обривати лінію 102 з інформацією, що “хтось десь щось робить і негайно приїдьте і перевірте невідомо що”, потрібно максимально оцінити достовірність інформації, якщо підозри обґрунтовані. Зібрати якомога точніші дані і орієнтири: адресу, геолокацію, прикмети, за можливості, зробити фото та відео. Це допоможе нам не розпорошувати сили на фейки. Я розумію, що у страху очі великі, але тримайте себе у руках, зберігайте холодний розум, вчіть близьких не панікувати, не поширювати фейки та інформаційне сміття.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.