Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Поліція встановила хто адміністрував телеграм нового молодіжного руху

Поліція встановила хто адміністрував телеграм нового молодіжного руху

Поліція встановила хто адміністрував телеграм нового молодіжного руху

Особу адміністратора телеграм-каналу нового молодіжного руху встановили у кіберполіції України.

Як кажуть у поліції, адміном каналу на соціальній платформі телеграм виявився 16-річний дніпрянин.

За словами хлопця, канал був створений для отримання заробітку від реклами, тож для популяризації ресурсу він використав назву нового молодіжного руху. Бронювання реклами коштувало 10 доларів США. Кіберполіція заблокувала телеграм-канал, який адміністрував неповнолітній. З хлопцем та його батьками спілкуються правоохоронці.

Раніше в Україні стало відомо про поширення серед молоді так званої субкультури, учасників якої провокують до масових бійок.

Провокування конфліктів і масових бійок між підлітками – таку мету ставлять перед собою організатори зібрань молоді, утім поліцейські завадили реалізувати ці злочинні задуми. Загалом, протягом двох днів у різних регіонах держави відбулося близько 30 зібрань молоді. Правоохоронці оперативно відреагували і не допустили конфліктних ситуацій між підлітками. За словами начальника управління ювенальної превенції Національної поліції України Василя Богдана, до управлінь та відділів поліції запросили понад 700 осіб. Більшість із них – це неповнолітні. Тож, ювенальні поліцейські проводять профілактичні заходи із підлітками та їхніми батьками. При цьому, роз’яснюють, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.  

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.