Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Полонський “Колос” зіграв контрольний матч у Вінниці

Полонський “Колос” зіграв контрольний матч у Вінниці

Як повідомляє Хмельницька обласна асоціація футболу, цієї суботи, 13 серпня, відбувся контрольний матч між полонським “Колосом” та вінницькою “Нивою”. Останні й приймали у себе матч. Тож, “Колос” готується до старту чемпіонату області та аматорського чемпіонату України.

Як відомо, вінничани готуються до старту у Другій лізі України. Натомість молода й амбітна команда з Полонного спробує свої сили в аматорському чемпіонаті України.

Перший тайм завершився перевагою господарів: два м’ячі у ворота суперників забили Євгеній Мороз (на 22 хвилині) та Артур Загорулько (на 43 хвилині).

По перерві гра вирівнялась. І в одній з атак, на 50 хвилині після асисту Кучеренка, один гол відквитав Владислав Брицький. Але “Нива” змогла забити ще. Володимир Шевчук на 61 хвилині встановив остаточний рахунок – 3:1.

Планують провести матч-відповідь. Про це команди вже домовилися між собою.

Але місце проведення та час ще не затверджено.