Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску на кордоні з Україною

Польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску на кордоні з Україною

Польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску на кордоні з Україною

Станом на понеділок, 22 квітня, польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску, пропускаючи по кілька вантажних транспортних засобів на годину або взагалі обмежуючи рух. Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

  • Блокування здійснюється на напрямках пунктів пропуску “Ягодин” та “Рава-Руська”. Через “Ягодин” польські протестувальники не пропускають вантажівки в бік Польщі. Також через цей напрямок, як і раніше, протестувальники пропускають у бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю цього напрямку. За минулий день таких було 75. Вкотре зазначу, що це найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними автомобілями, який спроможний пропускати близько 1400 вантажівок в обох напрямках, – зазначив речник.

На “Рава-Руській” від ранку 21 квітня польські фермери частково почали пропускати вантажні транспортні засоби на вʼїзд до Польщі. Станом на ранок понеділка на цих двох заблокованих пунктах у чергах на території Польщі загалом перебуває близько 800 вантажівок. Легкові автівки та автобуси скрізь вільно перетинають кордон. Для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежують.

  • Також черги зберігаються на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску “Краківець” та “Шегині” – 1000 та 700 вантажівок відповідно. Однак, інтенсивний рух як на виїзд з України, так і на в’їзд, відбувається відповідно до пропускної спроможності кожного з пунктів пропуску, – наголосив посадовець.

Раніше у Держприкордонслужбі повідомили, що польські фермери припинили блокувати рух вантажівок перед пунктами пропуску “Шегині – Медика” та “Краківець – Корчова”. Нагадаємо, 18 квітня прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск закликав польських фермерів припинити блокування кордону з Україною, наголосивши, що Україна зараз перебуває у вкрай складній ситуації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.