Середа, 28 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Польський гуманітарний вантаж знову надійшов до Ізяславщини: що отримали та кому надали

Польський гуманітарний вантаж знову надійшов до Ізяславщини: що отримали та кому надали

Польський гуманітарний вантаж знову надійшов до Ізяславщини: що отримали та кому надали

Ізяславщина від мешканців міст Томашів Любельський та Нароль, що у Польщі, отримала чергову гуманітарну допомогу для потреб переселенців, які знайшли прихисток у  громаді. Йдеться про засоби особистої гігієни, рушники, медикаменти та інше.

Всю отриману допомогу одразу посортовано, спаковано та у той же день роздано для новоприбулих переселенців та сімей з дітьми. Крім того, було видано різноманітні продукти та побутову хімію. Цього разу отримали гуманітарні набори 42 сім’ї у розрахунку 1 пакунок на 1 родину, – зазначили в Ізяславській міській раді.

Також отриманий вантаж з європейською гуманітарною допомогою було доставлено до КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня». В основному, це були медичні інструменти, медикаменти, підгузники для дорослих та дітей тощо.

– Висловлюємо вдячність нашим європейським друзям за підтримку та дякуємо кожному, хто є причетним до цієї важливої справи. Ми завжди пам’ятатимемо про ваші милосердні серця у такий важкий час для українського народу! – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.