Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 300 тисяч дерев висадили лісівники Славутського лісгоспу

Понад 300 тисяч дерев висадили лісівники Славутського лісгоспу

Понад 300 тисяч дерев висадили лісівники Славутського лісгоспу

У лісовому фонді Славутського лісгоспу цієї весни посадили понад 300 тисяч дерев на площі 65 гектарів. План весни виконано більш, ніж на 130 відсотків. Однак, працівники підприємства продовжують активно підтримувати та реалізовувати програму Президента України «Зелена країна». Вона передбачає висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.

Завдяки сіянцям із закритою кореневою системою, які ми вирощуємо самостійно на нашому селекційно-насіннєвому комплексі, маємо можливість висаджувати посадковий матеріал на його постійне місце майже впродовж усього вегетаційного періоду, що значно продовжує термін посадки. До того ж, така технологія сприяє швидкості росту саджанців та їх високій приживлюваності, оскільки вони не піддаються післясадивному шоку, – коментують у ДП “Славутське лісове господарство”.

Віктор Сапожнік, директор лісгоспу, зауважує, що крім посадки лісу й далі тривають висівання насіння й вирощування нових сіянців.

На полях дорощування уже розмістили 285 тисяч посадкових місць сосни звичайної, 120 тисяч – модрини європейської, 150 тисяч – дуба звичайного, 13 тисяч – ялини колючої та 97 тисяч – ялини європейської, – додає очільник лісгоспу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.