Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 48 тисяч гривень викрав з сейфу підліток з Шепетівщини: вирок суду

Понад 48 тисяч гривень викрав з сейфу підліток з Шепетівщини: вирок суду

Понад 48 тисяч гривень викрав з сейфу підліток з Шепетівщини: вирок суду

13 квітня цього року у м. Полонне підліток прийшов до складу, щоб здати брухт. Там він скоїв злочин – викрав з металевого сейфу понад 48 тисяч гривень. Нещодавно відбувся суд. Під час судового розгляду справи підіток визнав свою вину.

Коли 14-річний прийшов здавати брухт, то помітив сейф, де власниця зберігала гроші. Поки жінки не було на місці, вирішив повернутися до приміщення. Він віджав металеві ворота та проник всередину, знайшов ключ та відімкнув металевий сейф. Звідти викрав 48 420 гривень.

Окрім цього випадку, 13 травня хлопець вчинив ще одну крадіжку в смт Понінка. Там з жіночої сумки, що лежала у кошику велосипеда, припаркованого біля паркану будинку, взяв гаманець з 630 грн.

– Полонський районний суд визнав підлітка 14-річного винним у крадіжці, поєднаній з проникненням у приміщення, вчиненій повторно, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України) та призначив йому покарання – 5 років позбавлення волі зі звільненням від реального відбування на 2 роки іспитового строку. Його щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, добровільне повернення потерпілим викрадених грошей, вчинення кримінальних правопорушень у неповнолітньому віці суд визнав обставинами, що пом’якшують покарання. Таких, що обтяжують, – не встановив, – зазначають у суді.

Наразі вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.