Неділя, 4 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » «Посади дерево за себе та за свого друга, який поліг за Україну!»: славутські лісівники долучилися до акції

«Посади дерево за себе та за свого друга, який поліг за Україну!»: славутські лісівники долучилися до акції

«Посади дерево за себе та за свого друга, який поліг за Україну!»: славутські лісівники долучилися до акції

Нещодавно працівники державного підприємства «Славутське лісове господарство» взяли участь в акції «Посади дерево за себе та за свого друга, який поліг за Україну!». Мета акції – озеленити територію нашої держави та згадати усіх Захисників та мирних жителів, які віддали власне життя за незалежність країни.

Саме під таким гаслом, з метою підтримки ініціативи Президента України щодо заліснення України, культурно-екологічного руху «Зв’язок поколінь», розпочато масову висадку дерев в областях, де не ведуться активні бойові дії, – зазначають у Славутському лісгоспі.

Зокрема Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради спільно з лісничим Нетішинського лісництва Андрієм Ткачуком та закладами позашкільної освіти «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», Будинком дитячої творчості, Клубом «Юний технік» доєднались до акції. Посадили дерева на території даних установ, чим показали приклад в підтримці пам’яті наших Героїв ЗСУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.