Четвер, 25 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Пожежники ледь загасили потяг у Судилківській ОТГ

Пожежники ледь загасили потяг у Судилківській ОТГ

Пожежники ледь загасили потяг у Судилківській ОТГ

Працівники ДСНС Шепетівського району не змогли дістатись автівкою до потяга, у якому спалахнула пожежа, тому власноруч несли засоби гасіння до місця пожежі. Сталось це через відсутність асфальтованого покриття по вулиці Лозовій в с. Городище Судилківської ОТГ.

Сьогодні, 19 листопада, приблизно о 14.00 у вантажному поїзді, який рухався у напрямку з Шепетівки до Ізяслава, спалахнула пожежа. Працівники пожежної частини, які виїхали за викликом, не змогли дістатись за допомогою спецтехніки до місця перебування потяга через те, що по вулиці Лозовій неможливо пересуватись на автомобілі.

Рятувальники змушені були пішки добиратись до місця пригоди

Рятівникам довелося пішки долати дистанцію до потяга із засобами пожежогасіння в руках. Пожежники ліквідували займання за допомогою вогнегасників. Як виявилось, загорання трапилось не в одному із вантажних вагонів, а саме у локомотиві. Причини такої ситуації на даний момент встановлюються.

Крім цього, автомобіль рятувальників загруз у багнюці по вулиці Лозова. Щоб мати змогу виїхати, пожежники були змушені злити воду, щоб зменшити вагу автомобіля. На допомогу викликали трактор місцевого жителя, який зміг витягти техніку рятівників.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.