Неділя, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Позолочені монети для ЗСУ: пенсіонери-переселенці передали до нетішинського штабу свої збереження

Позолочені монети для ЗСУ: пенсіонери-переселенці передали до нетішинського штабу свої збереження

Позолочені монети для ЗСУ: пенсіонери-переселенці передали до нетішинського штабу свої збереження

Переселенці, які переїхали в червні до Нетішина з Бердянська, до Дня Незалежності України передали до нетішинського штабу позолочені монети, аби підтримати Збройні сили України.

Жінка – на інвалідному візочку, а чоловік доглядає за нею. Всім містом тоді допомогли їм облаштувати кімнату в гуртожитку, знайти меблі та побутову техніку. І ось несподівано ця літня пара запросила нас до себе у гості. Дуже наполягали, щоб ми прийшли, – розповідає волонтер Катерина Янович.

І яким же було здивування, кажуть волонтери, коли Володимир Миколайович дістав ювілейні золоті монети та передав їх для продажу на аукціоні для потреб ЗСУ.

Чоловік купував монети до 30-річчя Незалежності України, які були випущені монетним двором «Княжий» для того, щоб зберегти в пам’яті цю видатну подію історії українського народу. Під час евакуації він сховав позолочені монети на дно свого рюкзака та сподівався, що на блокпостах орки не знайдуть їх. І не знайшли! – додає пані Катерина.

Згодом чоловік разом з дружиною прийняли рішення передати ці монети в нетішинський штаб допомоги ЗСУ. Володимир Миколайович Терентьєв у далекому минулому очолював “Гідроспецбуд” під час будівництва ХАЕС та Нетішина.

Щиро дякуємо подружжю Терентьєвих за такий вчинок, за патріотизм та віру в Перемогу! Військові ЗСУ обов’язково звільнять Бердянськ від окупантів і ви повернетесь додому. А ми приїдемо до вас у гості, куштувати виноград з вашого саду,  – наголосили волонтери.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.