Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Працівники НПП «Мале Полісся» провели екскурсію у «лісовій школі» юним славутчанам

Працівники НПП «Мале Полісся» провели екскурсію у «лісовій школі» юним славутчанам

Працівники НПП «Мале Полісся» провели екскурсію у «лісовій школі» юним славутчанам

У Національному природному парку «Мале Полісся» акція «Створюємо ліси разом» з кожним днем набирає обертів: проводяться сотні екологічних практикумів та занять, засаджують гектари нового лісу.

Також продовжують проводити екскурсії в «лісовій школі», яка знаходиться на території ДП «Славутське лісове господарство». Цього разу у пізнавальний екопростір завітали гуртківці «Дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи» Славутської міської ради «Юні дослідники біорізноманіття».

Під час екскурсії діти ознайомилися з екологічно-просвітницькою стежкою, дізналися про діяльність парку «Мале Полісся», про його природно-заповідну мережу, а ще отримали безліч нової інформації про тваринний й рослинний світи нашого краю.

Окрім того, спілкувались про важливість та особливості підгодівлі птахів й диких звірів взимку за несприятливих погодних умов, обговорили правила поведінки, можливі небезпеки та орієнтування у лісі. Акцентували увагу і на важливості сортування сміття та необхідності здачі відпрацьованих батарейок, – додають працівники парку.

Наостанок юні дослідники дізналися про умови конкурсу «Лісові пейзажі», який організовує та проводить ННП «Мале Полісся».

Популярні пости