Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Працівники Понінківської картонно-паперової фабрики стали донорами крові для ЗСУ

Працівники Понінківської картонно-паперової фабрики стали донорами крові для ЗСУ

Працівники Понінківської картонно-паперової фабрики стали донорами крові для ЗСУ

Майже півсотні працівників Понінківської картонно-паперової фабрики виявили бажання стати донорами крові на звернення очільника медичного закладу Полонщини Івана Савіцького та на потреби Хмельницького обласного центру служби крові.

  • За позитивними медичними показниками, сьогодні у Понінці 34 людини стали донорами крові. Кілька з них мають донорський стаж, але переважна більшість сьогодні здавали кров вперше. Кожен із працівників ТОВ «ПКПФ-Україна», які здавали кров, усвідомлюють, що маленька краплина крові – це врятоване життя важкохворої людини, дитини. На території Хмельниччини знаходиться кілька медичних закладів, переповнених пораненими Захисникам і донорська кров здебільшого надходить для поранених бійців, – прокоментували на фабриці.

Крім того, керівництво заводу зазначило, що донорська кров від понінківських папірників є тим невеликим, але щирим донатом, яким кожен з нас може віддячити за життя.

  • І нашим маленьким внеском у Перемогу. Віримо в Україну, в ЗСУ і в кожного, хто на своєму місці наближає нашу Перемогу! – додали вони.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.