Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Президент України: аби закрити Україну повністю, треба 25 систем Patriot

Президент України: аби закрити Україну повністю, треба 25 систем Patriot

Президент України: аби закрити Україну повністю, треба 25 систем Patriot

Президент Володимир Зеленський вкотре закликав міжнародних партнерів надати Україні більше систем протиповітряної оборони Patriot. Про це глава держави повідомив в інтерв’ю в ефірі телемарафону.

  • Я вам не скажу, скільки у нас є систем Patriot. Я можу сказати, аби закрити Україну повністю, на майбутнє, Україні бажано мати 25 систем Patriot по 6-8 батарей у кожній, — зазначив Зеленський.

Президент уточнив, що назвав кількість, тому що це вже не секрет — про потребу знають всі партнери України. За словами глави держави, вони навіть знають точки, де повинні стояти та діяти відповідні системи.

  • Так, виглядає, як велика кількість, але і територія України дуже велика. Тому, щоб закрити повністю нашу державу, навіть ті ж регіони, куди не прилітає або майже прилітає, якщо питання про це, повністю накрити нашу державу, нам в сьогоднішній структурі протиповітряної оборони України з усіма тими іншими системами, які в нас є, нам потрібно 25 систем Patriot, — додав президент.

Нагадаємо, що 2 січня тодішній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний поінформував, що під час масованого обстрілу України Повітряні сили збили 10 із 10 російських ракет “Кинджал” за допомогою ЗРК Patriot.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.