Неділя, 21 Травня
Shadow
Головна » Блоги » » Проект «НАШІ»: Марк Дробот

Проект «НАШІ»: Марк Дробот

Шепетівчанин Марк Дробот – актор театру та кіно, заслужений артист України.

Марк народився у родині режисерів Володимира та Світлани Дроботів. Батьки працювали в Шепетівському міському будинку культури. Тож, з раннього дитинства хлопчик спостерігав за акторською грою з-за куліс. А пізніше став постійним учасником міських заходів, де не лише чудово грав на сцені у різних постановках, а й співав.

Після закінчення школи-пансіону в м. Шепетівка вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

З 2005 року Марк Дробот працює у Київському академічному Молодому театрі, з 2006-го – знімається у різних проектах та кіно.

У творчому доробку актора сотні зіграних яскравих образів. Відомий завдяки успішним ролям у серіалах: «Центральна лікарня», «Хазяйка», «Кріпосна», «Село на мільйон», «Гречанка».

Кадр з серіалу “Кріпосна”

У 2015 році отримав премію «Київська Пектораль» у номінації «За найкраще виконання чоловічої ролі другого плану».

Кадр з серіалу “Центральна лікарня”

У 2019 році актору присвоєно почесне звання «Заслужений артист України» за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність.

Матеріали підготовлені за результатами науково-пошукової роботи Наталії Кручук, наукового співробітника Музею пропаганди

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.