Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » “Привіт, воїне!”: в Україні з’явилась нова платформа. Як долучитись

“Привіт, воїне!”: в Україні з’явилась нова платформа. Як долучитись

“Привіт, воїне!”: в Україні з’явилась нова платформа. Як долучитись

В Україні з’явилась нова платформа, яка називається “Привіт, воїне!”. Її організували для того, аби у всіх українців та українок була змога передати свою моральну підтримку нашим захисникам та захисницями на передову.

– Ми вирішили створити можливість подякувати нашим воїнам, передати їм вітання, віртуально обійняти, сказати якісь важливі слова, надіслати малюнок або фотографію, щоб підтримати їхній бойовий настрій та нагадати, що ми знаємо: вони — наші надійні захисники, які створюють для країни нове майбутнє, – описують свою ідею її творці.

Зараз є багато різних ініціатив з передачі малюнків та листів на передову. Мені здалося, що якби зібрати це все на одному ресурсі, можна було б заохотити більше людей писати, а отже, й допомогти більшій кількості наших Героїв отримувати ці самі листи. Маю надію, що цей сайт допоможе підняти бойовий дух наших Героїв, – каже авторка проєкту Саша Летова.

​Для того, аби долучитись, слід перейти за посиланням на сайт. Далі – завантажити свій лист або малюнок, які після модерації будуть оприлюднені на сайті.

– Там наші Герої зможуть прочитати ваші слова та подивитися зображення. Крім того, всі матеріали можуть роздрукувати волонтери, щоб передати їх на передову, – додають організатори.

Також на сайті є перелік рахунків та реквізитів фонду “Повернись Живим” та благодійного Фонду Сергія Притули, які збирають гроші на підтримку армії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.