Понеділок, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Призовники Шепетівського району підуть в армію у квітні

Призовники Шепетівського району підуть в армію у квітні

Призовники Шепетівського району підуть в армію у квітні

Набір на строкову службу у 2021 році триватиме впродовж квітня-червня навесні, та жовтня-грудня восени.

Таке рішення прописали в Указі  Президента №71/2021 про “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році”, яке Володимир Зеленський підписав 25 лютого.

До служби в ЗСУ призиватимуть усіх хлопців відповідного віку, окрім тих, хто є студентом, має проблеми зі здоров’ям або сімейні обставини, що унеможливлюють проходження служби.

Військомати працюватимуть з квітня по жовтень і, як наголошують у Хмельницькому обласному центрі комплектування та соціальної підтримки:

Якщо призовник не отримав повістки – це не є підставою неявки у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Відповідно до закону України Про військовий обов’язок і військову службу, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2014 року № 744, строковиків не залучатимуть до військових дій у зоні ООС.

Нагадаємо, восени 2020 року з Хмельниччини призвали понад півтисячі юнаків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.