Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Ракетний обстріл Житомирщини: що відомо

Ракетний обстріл Житомирщини: що відомо

Ракетний обстріл Житомирщини: що відомо

Сьогодні Україна зазнала масових обстрілів на Кіровоградщині, Чернігівщині, Житомирщині. По околицях Житомира випустили 24 ракети.

Про вибухи стало відомо під час ранкової тривоги між четвертою та шостою ранку.

Сьогодні, о восьмій ранку, до містян звернувся очільник громади. У своєму фейсбуку Сергій Сухомлин повідомив, що обстріляли території, прилеглі до міста.

– По Житомиру, слава Богу, нічого не прилетіло. Були обстріляні військові об’єкти навколо Житомира. Ракети запускали з літаків, які зайшли з Білорусі. Сумарно 24 ракети запустили по військовим частинам і по об’єктам навколо Житомира. Я не можу коментувати, де, що і як, є чи немає жертв. Це справа нашої військової адміністрації. У Житомирі все спокійно. Лукашенко петляє перед путіним, перед своєю армією, але сьогодні ми побачили підтвердження тому, що і так знали про нього. Побачили, що Білорусь так само бере участь у війні, як і рф, – сказав Сухомлин.

Згодом ситуацію прокоментував Віталій Бунечко, голова ОВА. З його слів, внаслідок удару відбулись руйнування інфраструктури. Одна людина отримала травми, ще одна загинула.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.