Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Рашисти хотіли зробити черговий фейк, але щось пішло не так

Рашисти хотіли зробити черговий фейк, але щось пішло не так

Рашисти хотіли зробити черговий фейк, але щось пішло не так

У Верховній Раді розповіли про новий фейк, що днями поширили у російському сегменті інтернету, який у них там лишився.

Йдеться про нібито знайдені росіянами медалі, яким військове командування України мало нагороджувати наших воїнів. Попри те, що з першого погляду очевидна кустарна підробка “документів”, вояки, які це зробили, припустились і значно грубших помилок. Шрифти, ніби зі шкільного реферату за другий клас, формулювання “взяття Криму” (що???). І головне – ініціали українського Президента через перекладач прогнати не змогли.

На росії і досі продовжують розкручувати тезу про те, які їхні “ваякі” успішні, сподвижні. Аби громадяни бува не почали думати, куди тисячами зникають юнаки із їх країни та щоб приховати свій провал, у кращих традиціях “потьомкінських сіл” людям малюють іншу, зручнішу, реальність. Страшну.

– Для мобілізації російського суспільства проти України пропаганда продовжує експлуатувати тему загроз від таємних біолабораторій. Акцент робиться на ролі США. Міністерство оборони РФ стверджує, що до фінансування біолабораторій в Україні причетний Хантер Байден, син президента Джо Байдена. Також МО РФ транслює фейк, ніби американці ставили досліди над військовослужбовцями ЗСУ, в результаті яких лише в Харківській лабораторії загинули 20 українських солдатів, а 200 були шпиталізовані, – розповідають у створеному при Міністерстві культури та інформаційної політики України Центрі Стратегічних комунікацій.

Серед іншого абсурду – вкиди про українські АЕС.

Зокрема пропагандистські ресурси звинувачували Україну в утримуванні силою чотирьох співробітників «Атомспецтрансу» (структура «Росатому»), які прибули з РФ на Рівненську АЕС з вантажем свіжого ядерного палива в рамках контракту ще в другій половині лютого 2022 року.

Цю інформацію офіційні джерела спростовують.

Інформаційні вкиди є і в українському мережевому сегменті. Проте українці – думаюча та критична нація і завжди перевіряють усю інформацію, не шерять дурниць та довіряють лише офіційним ресурсам.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.