Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Рашисти можуть влаштувати провокації на Великдень: вірянам рекомендують бути особливо пильними

Рашисти можуть влаштувати провокації на Великдень: вірянам рекомендують бути особливо пильними

Рашисти можуть влаштувати провокації на Великдень: вірянам рекомендують бути особливо пильними

Уже завтра наступає світле свято Великдень, але в Україні триває війна. Саме тому правоохоронці закликають вірян бути особливо пильними на Великдень, адже ворог може влаштувати провокації.

Російська пропаганда поширила вже не одну заяву про можливі насильницькі дії щодо віруючих у період великодніх свят і церковних богослужінь в Україні. Таким чином російські ЗМІ вже готують підґрунтя для провокацій з боку армії рф. І заздалегідь перекладають відповідальність за них на представників «націоналістичних об’єднань», – зазначають у Службі безпеки України.

Служба безпеки України та Національна поліція, як зазначають, докладуть максимум зусиль, щоб Великдень пройшов безпечно. Однак, підлості ворога достатньо, щоб влаштувати провокації навіть в одне з найбільших християнських свят.

Тож, закликаємо українців бути особливо пильними у цей період.  Громадянам слід враховувати, що ворог готовий до будь-яких дій щодо цивільного населення. Повага до церков і святинь у нього теж відсутня – про це свідчать численні бомбардування таких об’єктів, –  додають правоохоронці.

Також у Службі безпеки України просять громадян утриматися від масових скупчень у культових спорудах, а главам церков – мінімізувати кількість присутніх на святкових богослужіннях. Необхідно дотримуватися правил комендантської години, встановлених цивільними адміністраціями кожного регіону.

Популярні пости