Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » “Разом до перемоги!”: у селі Рудня-Новенька під час благодійного концерту збирали кошти для ЗСУ

“Разом до перемоги!”: у селі Рудня-Новенька під час благодійного концерту збирали кошти для ЗСУ

“Разом до перемоги!”: у селі Рудня-Новенька під час благодійного концерту збирали кошти для ЗСУ

Напередодні, у День Яблучного Спаса, працівники культури Судилківської сільської ради продовжили благодійний концертний тур “Разом до перемоги!” на підтримку ЗСУ. Цього разу захід відбувся у селі Рудня-Новенька. Це вже 12-й благодійний захід у календарному графіку працівників культури громади.

На захід прийшли жителі села маленької Рудні, всі з приємністю аплодували аматорам сцени за майстерне виконання українських патріотичних літературних та фольклорних творів. Кожен, хто завітав на концерт, зробив свій внесок на підтримку ЗСУ. Завдяки старанням мешканців села на потреби наших воїнів було зібрано 3500 грн, – зазначили у Судилківській громаді.

У сільській раді також додали, що продовжують робити добрі справи, вони об’єднують та згуртовують людей, надто у такий тяжкий для нашої країни час.

Це знову доведено жителями нашої громади. Тільки разом, спільно, впевненими кроками продовжуємо допомагати нашим Захисникам, тримаючи кожен на своєму місці свій фронт та наближаючи нашу перемогу. Разом до перемоги! – зазначили у сільраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.