П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Реєстрація на пробне ЗНО 2021 розпочнеться 5 січня

Реєстрація на пробне ЗНО 2021 розпочнеться 5 січня

Реєстрація на пробне ЗНО 2021 розпочнеться 5 січня

Для школярів Хмельниччини пробний тест ЗНО вартуватиме 240 гривень. Як коментують у Вінницькому регіональному центрі якості освіти(ВРЦЯО), суттєве здорожчання пов’язане з епідемією COVID-19.

Власне, через це випускники та випускниці цьогоріч зможуть зареєструватись на проходження лише одного предмету. Для того, аби зареєструватись на проходження пробного тестування, мешканцям Хмельниччини необхідно зареєструватись на сайті ВРЦЯО, який обслуговує наш регіон.

У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові; дата народження; місце проживання; контактний телефон; електронна адреса (за наявності); категорія учасника; навчальний предмет із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту; населений пункт, де особа проходитиме пробне ЗНО (з переліку, установленого регіональним центром).

Якщо випускник чи випускниця потребує особливих (спеціальних) умов проходження тесту, то при поданні заяви необхідно вказати про необхідність:

  • присутності перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;
  • надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора;
  • надання можливості використання слухового апарата, імпланта;
  • надання у письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання);
  • надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача;
  • надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих кеглем шрифту 16 пунктів;
  • надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі.

Після цього з персональної сторінки потрібно роздрукувати квитанцію на оплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО (вартість участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні складає 240,00 грн).

На основі цієї квитанції треба здійснити оплату в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 23 січня 2021 року (включно).

Після надходження коштів реєстрація вважається завершеною. Факт зарахування оплати можна перевірити  на своїй персональній сторінці «Особистий кабінет» (вхід на сторінку здійснюється за допомогою логіна та пароля, які генеруються під час реєстрації).

Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження тестування. Інформування здійснюється у формі запрошення до пункту проведення пробного ЗНО, яке необхідно роздрукувати зі своєї персональної сторінки «Особистий кабінет».

Реєстрація триватиме до 19 січня включно.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.