Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Новини » Інфраструктура » » Річки Хомору та Случ очищуватимуть завдяки новітнім технологіям

Річки Хомору та Случ очищуватимуть завдяки новітнім технологіям

Річки Хомору та Случ очищуватимуть завдяки новітнім технологіям

Хід робіт з впровадження новітніх технологій для біологічного очищення річок Хомора та Случ на ТОВ “Понінківська картонно-переробна фабрика України” інспектували 25 листопада, – повідомляє прес-служба установи.

До ознайомчого візиту долучились представники ХОДА, очільники Полонської та Баранівської райдержадміністрацій, новообрані представники органів місцевого самоврядування Баранівської та Понінківської громад, керівники окремих підрозділів районних та міських владних структур, представники депутатських фахових комісій та небайдужі мешканці, – йдеться у дописі.

На підприємстві впроваджують систему біологічної очистки води: вже завершили будівництво та монтаж аеротенку (бетонний проточний басейн для штучного біологічного очищення води шляхом продування повітря через активний мул). І вже розпочали пуско-налагоджувальні роботи із запуску першої лінії біологічної очистки.

Підприємці обговорили нагальні проблеми щодо очищення русла Хомори. Фабрика готова взяти на себе зобов’язання – чекають дозвільної та проєктно-кошторисної документації. Наразі таку, на роботи в межах своєї громади, вже надала Понінківська ОТГ.

Популярні пости