Середа, 17 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «Різдвяний передзвін»: здобувачі освіти Плужненського ліцею вибороли І-ше місце на обласному конкурсі

«Різдвяний передзвін»: здобувачі освіти Плужненського ліцею вибороли І-ше місце на обласному конкурсі

«Різдвяний передзвін»: здобувачі освіти Плужненського ліцею вибороли І-ше місце на обласному конкурсі

Напередодні Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді проводив обласний конкурс «Різдвяний передзвін» серед учнів та працівників закладів професійної освіти. До участі в конкурсі долучилася молодь Плужненської громади.

Конкурс проводився з метою розвитку творчої активності здобувачів освіти у відродженні народних традицій та обрядів, залучення молоді до етнографічного вивчення регіональних колядок та щедрівок, стимулювання розвитку фольклорного жанру, – розповідають у Плужненському аграрному ліцеї.

Зокрема вокальний гурт Плужненського професійного аграрного ліцею «Співочі Серця» під керівництвом талановитого керівника гуртків художньої самодіяльності Юрія Хеленюка виборов почесне І місце у номінації «Сучасне виконання твору» серед інших колективів області.

Вітаємо Плужненський професійний аграрний ліцей з перемогою в обласному конкурсі «Різдвяний передзвін»! Щиро дякуємо учасникам гурту «Співочі серця» Хеленюку Ю. М., Цапок О., Нарожному В., Романюк З., Кушнір А. за виявлений талант і майстерне виконання колядки «Люди радійте», – додають у ліцеї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.