Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Робота та розвиток в умовах повномасштабної війни: як живуть українські стоматології – досвід шепетівчан

Робота та розвиток в умовах повномасштабної війни: як живуть українські стоматології – досвід шепетівчан

Робота та розвиток в умовах повномасштабної війни: як живуть українські стоматології – досвід шепетівчан

Коригування напрямків економічного розвитку та розбудова сфери медичного бізнесу в умовах великої війни: цими днями власники та керівники українських стоматологій зібралися у рамках ІХ професійного форуму. До роботи доєдналися представники Шепетівщини – фахівці “Феніс-Дент”.

"Феніс - Дент"

– Важливість й особливість цього форуму полягала не лише в тому, що під час війни була можливість звірити орієнтири чи обговорити стратегію розвитку й порадіти за колег, які навіть у ці дні відкривають нові лікарні та поліклініки, – каже директор “Фенікс-Дент” Григорій Олійник.

Їх клініка, розповідає директор, від початку великого вторгення не припиняла роботи ні в медичній, ні в економічній площинах.

"Феніс - Дент"

Ми максимально мобілізували свої ресурси. З урахуванням того, що частина наших працівників зараз – у лавах українських оборонців, ми скоригували графіки роботи і продовжуємо працювати на повну потужність, – розповідає Олійник, – а від початку повномасштабної війни маємо ще одну соціальну місію – безоплатно лікуємо військових та ВПО. Попри часткове скорочення доходу, мали змогу виплатити податки наперед і зробили це. Куди рухаємось ми і наші колеги – обговорювали на форумі. Також до нас доєдналися лікарі, які виїхали з України і практикують зараз за кордоном. Їхня загальна оцінка – рівень української стоматології значно вищий.

Також говорили про роботу галузі. До обговорення доєднався міністр Охорони здоров’я.

Він відпрацював з нами не лише цілий день, а й понад годину давав відповіді на, інколи досить жорсткі, питання й претензії, – підсумовує результати роботи Григорій Олійник і додає, –
унікальність, важливість, теплота цього форуму полягала в можливості зустрітися з друзями, колегами, наставниками зі всієї України (Львів, Одеса, Харків, Миколаїв, Волинь, Запоріжжя….). Зустрітися, обійнятися, сказати й почути: “я скучив”, “радий бачити”… А післясмак форуму — все буде Україна, наші люди дивовижні й унікальні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.