Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Родина піклувальників з Судилківської ТГ – серед переможців обласного конкурсу відеоробіт

Родина піклувальників з Судилківської ТГ – серед переможців обласного конкурсу відеоробіт

Родина піклувальників з Судилківської ТГ – серед переможців обласного конкурсу відеоробіт

Щорічно 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. З нагоди цієї події в області відбувся конкурс відеороликів «Коли посміхається дитина – посміхається небо». Його переможців привітав заступник голови ОДА Володимир Юр’єв, вручивши подяки та подарунки.

Сьогодні, в час, коли країну сколихнула війна, подвиг людей, які приймають у свою сім’ю дітей, позбавлених батьківської опіки, стає в один ряд із подвигом Воїнів, які захищають нашу державу від ворогів. Безмежна подяка таким людям, які проявляють небайдужість та з відкритим серцем допомагають дітям, що потребують родинного тепла, – наголосив Володимир Юр’єв.

Журі конкурсу відзначило 4 кращі роботи. Переможцями стали: сім’я піклувальника Вікторії Миронюк із Судилківської громади, прийомна сім’я Руслани Семенюк (Чорноострівська селищна рада), прийомна сім’я Ганни та Миколи Ковальчуків та прийомна сім’я Вікторії та Сергія Ткачуків (Волочиська міська ТГ).

Конкурс мав на меті вкотре продемонструвати всім, хто вирішив взяти в сім’ю дітей, позбавлених родинного піклування, що держава допомагає таким батькам та опікунам і всіляко заохочує цю ініціативу, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Відзначимо, що сьогодні на обліку служб у справах дітей області перебуває 1791 дитина-сирота та діти, позбавлені батьківського піклування. Сімейними формами виховання охоплена 1571 така дитина, а під опікою виховується 1280 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Поза межами України задля безпеки на даний час перебуває 4 дитячих будинки сімейного типу, 5 прийомних сімей та 47 сімей опікунів. Зі всіма ними фахівці служби підтримують зв’язок.

Також з початку війни до області прибули та на даний час проживають 6 прийомних сімей з інших регіонів, у яких виховуються 27 дітей, 7 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 44 дитини та 39 сімей опікунів/ піклувальників, в яких виховуються 72 дитини, – додають в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.