Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Родинам Захисників з Ізяславщини та Плужненщини вручили посмертні державні нагороди за мужність Воїнів

Родинам Захисників з Ізяславщини та Плужненщини вручили посмертні державні нагороди за мужність Воїнів

Родинам Захисників з Ізяславщини та Плужненщини вручили посмертні державні нагороди за мужність Воїнів

Напередодні, 13 лютого, у приміщенні Ізяславської міської ради зібрались родини трьох загиблих Воїнів, керівництво Ізяславської та Плужненської громад, Шепетівської райдержадміністрації, третього відділу Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, щоб згадати тих, хто пожертвував власним життям за право жити вільно на власний землі.

  • Під час зустрічі відбулось вручення  рідним загиблих Оборонців високих державних нагород. Це саме той випадок, коли відзнаки вручати невимовно боляче, адже вони присвоєнні посмертно. А повинні ці нагороди бути біля серця самого Героя та гордо прикрашати його груди. Кожен із наших полеглих побратимів щиро та віддано виконував свій конституційний обов’язок, зробив все, аби звільнити Україну від окупантів, на жаль, ціною власного життя, – зазначили в Ізяславській міській раді.

Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій Присязі, посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня:

  • Борисюка Володимира Миколайовича (Ізяславщина);
  • Тимощука Олександра Володимировича (Плужненщина);
  • Нікітішина Олександра Вікторовича (Ізяславщина).

У міській раді також відзначили, що жодні нагороди не можуть вгамувати біль батьків, які вже ніколи не зможуть пригорнутися до плеча люблячого сина; дружин, які стали навіки коханими Янголів; дітей, які ніколи не відчують надійну батьківську підтримку.

  • Це – горе для кожної родини, для громади, для України. Проте ці найвищі державні нагороди – це нагадування кожному із нас про подвиги сучасних українських Героїв, про їхню відважність, хоробрість та самопожертву. Ці нагороди — це символ пам’яті та вдячності всього народу за неоціненний внесок Новітніх Героїв у захист і безпеку нашої країни, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.