Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Росія на війні вбила Захисника з Полонщини

Росія на війні вбила Захисника з Полонщини

Росія на війні вбила Захисника з Полонщини

За кожен звільнений метр захопленої росіянами української землі наші Захисники та Захисниці жертвують своїм здоров’ям і найціннішим – життями. Знову трагічну звістку про загибель Воїна отримала Полонщина.

Богдан Шкуран, Воїн з Полонської громади, загинув на війні на початку червня цього року. Богдан захищав Україну від російської збройної агресії.

Про загибель земляка повідомив міський голова Франц Скримский.

Збройні сили метр за метром звільняють нашу землю. Ми так цього чекали, але замість щастя, перед очима весь той біль, який ми бачимо щодня, ховаючи українських Героїв… Погляньте на фото нашого загиблого Захисника… Такий вродливий, гармонійний, цвіт нації…
Солдат ШКУРАН Богдан Вікторович, 1991 року народження, командир штурмового відділення штурмової роти, загинув 8 червня 2023 року у Запорізькій області під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини… Сусідня країна вирішила, що має право вриватися в життя мільйонів наших співвітчизників і випалювати наші щастя, мрії й надію.
Саме для того, щоб цьому завадити, відстояти незалежність і територіальну цілісність України, наш спокій, пішли на війну і наші земляки. А повернулися на рідну землю “на щиті”… Це і є справжня ціна кожного міліметра нашої вільної землі. Ми завжди будемо про це пам‘ятати. Висловлюю щирі співчуття родині, близьким, друзям загиблого Героя… Вічна пам’ять полеглому Захиснику України! –
коментує Франц Скримский.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.