Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Розбещував 10-річну ученицю: у сусідньому із Шепетівським регіоні судили вчителя танців

Розбещував 10-річну ученицю: у сусідньому із Шепетівським регіоні судили вчителя танців

Розбещував 10-річну ученицю: у сусідньому із Шепетівським регіоні судили вчителя танців

22-річний вчитель танців надсилав еротичні фото та відео своїй 10-річній учениці. Натомість він просив її надсилати свої. Дитина боялась, що вчитель може її перестріти чи показати фото дівчинки комусь.

Тому, як говорить психолог, до якого згодом звернулась мама дівчинки:

Дитина була в депресивному стані. Дівчинка розповіла, що любить танці, однак не може ходити на них, адже вчитель танців торкався до її частин тіла, змушував висилати фотографії в оголеному стані, що вона й робила.”

Спершу чоловік вчиняв онлайн-домагання до старшої сестри потерпілої. З дівчиною він познайомився, коли та забирала молодшу з танців.

В Інстаграм вчитель надсилав дівчині відео еротичного змісту, фото своїх інтимних частин, і просив надіслати її. Дівчина відмовила і сказала, що має хлопця.

Згодом чоловік почав переписку зі своєю десятирічною ученицею. Фото та переписки своєї дитини із ним побачила мати дівчат. Вона й почала розпитувати молодшу доньку.

За рішенням суду , чоловіка відсторонили від викладання із забороною працювати з дітьми впродовж трьох років. Також його засудили на п’ять років умовно. Крім того, чоловік має сплатити 100 тисяч гривень моральної шкоди родині дівчинки та відшкодувати судові витрати.

Популярні пости