Неділя, 19 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Ринок праці Хмельниччини: кого найбільше потребують роботодавці

Ринок праці Хмельниччини: кого найбільше потребують роботодавці

Ринок праці Хмельниччини: кого найбільше потребують роботодавці

Від початку року 8,8 тисяч людей звернулися до Хмельницької обласної служби зайнятості, понад 940 роботодавців заявили про кадрову потребу. 25,5 % вакансій уже укомлектовано.

Джерело: Хмельницька обласна служба зайнятості

Найбільша потреба – у фахівцях робітничих професій. Директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня каже, що понад 60% вакансій припадає на такі професії.

Популярними залишаються професії швачок, водіїв, продавців-консультантів, трактористів-машиністів, кухарів, бухгалтерів, економістів, медиків, – коментує Сергій Черешня.

На одну вакансію у середньому претендує 3 людей

За статистикою служби зайнятості, на 1 березня у Хмельницькій області кількість зареєстрованих безробітних становила 4,3 тисячі людей, з них – 466 ВПО.

Серед безробітних 71,5% складали жінки, 48,9% – мешканці сільської місцевості, 22,5% – молодь віком до 35 років. На одну вакансію претендували 3 безробітних осіб.

Загалом, за два місяці 2023 року роботу отримали майже 900 людей, ще понад 200 навчалися. За статистикою, за січень-лютий:

  • 880 осіб працевлаштовано, в тому числі, 574 зареєстрованих безробітних;
  • 70 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 212 осіб – проходили професійне навчання.

За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, з початку року Державний центр зайнятості ухвалив позитивне рішення щодо надання мікрогранту особам, які будуть провадити підприємницьку діяльність у Хмельницькій області. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.