Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » СБУ запустила онлайн-сервіс з пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

СБУ запустила онлайн-сервіс з пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

СБУ запустила онлайн-сервіс з пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

Служба безпеки України запустила сервіс, завдяки якому можна швидко подати заяву про зниклих безвісти українців в умовах війни та людей, які потрапили в полон до окупантів.

Подати інформацію можна через онлайн-форму. Дані, які через неї будуть надіслані, є конфіденційними, кажуть в СБУ. Ця інформація не потрапить до сторонніх осіб.

Звертаємо увагу, що питання звільнення полонених перебуває у виключній компетенції органів державної влади! Відтак, Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону. Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення! Нагадуємо, що за результатами спільної діяльності та реалізації рішень Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаним центром реалізовано звільнення з полону та повернуто на підконтрольну Уряду України територію 573 особи. Життя кожного українця – найвища цінність!

Якщо ви вже звертались до Об’єднаного центру раніше, вам не потрібно заповнювати електронну форму. Інформація, яку ви надали, вже опрацьована.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.