Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Шахраї маскуються під Нацбанк та збирають кошти на армію: у НБУ попереджують українців

Шахраї маскуються під Нацбанк та збирають кошти на армію: у НБУ попереджують українців

Шахраї маскуються під Нацбанк та збирають кошти на армію: у НБУ попереджують українців

На електронні адреси українців почали надходити листи сумнівного змісту. Від таких застерігають у Нацбанку.

– Ми зафіксували чергову розсилку електронних шахрайських листів, у яких нібито від імені Національного банку України українців просять переказати кошти на допомогу ЗСУ, – говорять у Національному Банку України. – Що важливо – для переказу коштів зазначено посилання на криптогаманець.

При спробі надіслати відповідь на такий лист ви побачите електронну адресу з розширенням @bank.gov.ua. На сьогодні зафіксували дві такі фейкові елетронки helpukraine@bank.gov.ua helpukrainearmy@bank.gov.ua

– Національний банк України НЕ розсилає електронні листи громадянам, тим більше з закликом допомагати ЗСУ, НЕ збирає кошти у криптогаманці, – наголошують у Нацбанку. – Якщо вам потрапив такий лист, просто видаліть його.

Усю інформацію стосовно фіндопомоги на підтримку Збройних Сил України та гуманітарні цілі оприлюднюють виключно на офіційних каналах Національного банку – на сторінках офіційного сайту та соціальних мереж НБУ:

Кошти акумулюються на мультивалютних рахунках, що Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України та для гуманітарної допомоги українцям, які постраждалим від російської агресії. Ці мультивалютні рахунки можуть використовуються для зарахування благодійної допомоги як з України, так і з-за кордону. Водночас, жодного криптогаманця Національний банк не відкривав узагалі. Просимо пам’ятати про кібергігієну та довіряти лише перевіреній інформації з офіційних джерел!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.