Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Що по погоді: до чого жителям Шепетівського району готуватись цими вихідними

Що по погоді: до чого жителям Шепетівського району готуватись цими вихідними

Що по погоді: до чого жителям Шепетівського району готуватись цими вихідними

Упродовж останніх днів погода “тішила” нас “американськими гірками” від неймовірно парких ранків до грозових вечорів у ритмі граду. Якою буде погода для жителів Шепетівського району цими вихідними?

Погода у Мукачеві 6 червня

Субота, 4 червня

Ця субота стане доброю нагодою посадити “Сади перемоги”, навіть якщо у вас це просто грядка. Погода цього дня буде теплою. Показник на стовпчику термометра коливатиметься від +11 до +24. Небо буде хмарним і на пізній вечір (близько о 21:00) у нашому регіоні прогнозують дощ.

Наші предки цього дня слідкували за поведінкою комах та росою. Якщо 4 червня сильна роса, то це до вдалого врожаю, а великі скупчення ґедзів чи комарів вказували на врожай огірків.

Закарпатців чекають дощі із грозами || MUKACHEVO.NET

Неділя, 5 травня

Вечірній суботній дощ триватиме всю ніч. Зранку, прогнозують, опади припиняться, але ненадовго. Цілий день на півночі Хмельниччини дощитиме. Буде хмарно і прохолодно. Температура коливатиметься від +14 до +16.

Цього дня наші предки також за підказками природи відслідковували наскільки рясним цьогоріч буде врожай. Орієнтувались на ґедзів та запах трави.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.