Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівчани мають бути готові до надзвичайних ситуацій: Віталій Бузиль звернувся до мешканців громади

Шепетівчани мають бути готові до надзвичайних ситуацій: Віталій Бузиль звернувся до мешканців громади

Шепетівчани мають бути готові до надзвичайних ситуацій: Віталій Бузиль звернувся до мешканців громади

Міський голова Шепетівки Віталій Бузиль звернувся до мешканців громади з проханням підготуватися до зимового періоду, в тому числі, до нового опалювального сезону. Адже, у зв’язку з повномасштабною війною, цьогоріч зима буде нелегкою.

Цього року наша головна задача – режим тотальної економії на побутовому рівні. Тож, перевірте, можливо, десь біжить труба, відсутня ізоляція ліній теплопостачання, на даху чи в підвалі вибите вікно. Це потрібно виправити негайно, – зазначив міський голова.

Також Віталій Володимирович зауважив, що вікна у під’їздах, постраждалих від авіаудару будинків, встановлять, як і планували. А от щодо решти просять проявити самосвідомість і господарський підхід. Якщо мешканці не мають можливості впоратись із виявленою проблемою самотужки, можна телефонувати у ШЕДС. У кожному випадку реагуватимуть.

Маємо з вами проявити готовність до надзвичайних ситуацій. Ми всі розуміємо, що з початком опалювального сезону орки не нехтуватимуть при обстрілах об’єктами критичної інфраструктури. Маємо бути готові до можливих перебоїв електропостачання, газу, водопостачання. В країні – війна. Тож, рекомендую мати у господарстві, про всяк випадок, електроприлади, генератори, дрова. Нехай під руками буде робочий ліхтарик, свічки, сірники, батарейки, запаси питної води. Сподіваюсь це все не знадобиться, – додав Віталій Бузиль.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.