Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівчанина Анатолія Піддубного посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Шепетівчанина Анатолія Піддубного посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Шепетівчанина Анатолія Піддубного посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков разом з начальником Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергієм Царуком, комадиром в/ч Миколою Гресєвим вручили нагороду родині загиблого Героя Анатолія Піддубного.

Указом Президента України №17/2023 від 13 січня 2023 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, штаб-сержанта Піддубного Анатолія Михайловича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), – зазначив Олексій Глушаков.

Його героїчний вчинок є прикладом відваги, відданості та любові до своєї Батьківщини, до свого народу. Вічна слава Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Нагадаємо, Герой загинув 13 березня 2022 року на Чернігівщині під час виконання бойового завдання.

За інформацією Шепетівського військкомату, Анатолій Піддубний захищав Україну під час активних наступальних дій російських військ на Чернігівщині. Тоді там було багато загиблих українських бійців, тіла яких опинилися на окупованій території. Певний час Анатолія Піддубного вважали безвісти зниклим. Згодом, коли територія Чернігівщини була звільнена, тривала ідентифікація тіл загиблих українських військових, серед яких було ідентифіковано і тіло шепетівчанина Анатолія Піддубного.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.