Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина: чи буде тиждень погожим

Шепетівщина: чи буде тиждень погожим

Шепетівщина: чи буде тиждень погожим

Перші заморозки, дощі та сніг. Коли варто брати парасольку або ж кутатись тепліше і діставати зимовий одяг? Читайте якою буде цього тижня погода на півночі Хмельниччини.

Листопад досягає свого екватора і разом з цим на Шепетівщину “приходять” перші морози. І якщо початок тижня буде ще осіннім, то наприкінці чекаємо кліматичної зими.

Понеділок, 14 листопада, вдень буде хмарним, але без опадів. Температура коливатиметься від 3 до 8 вище нуля. Якщо ви не встигли зробити осіннє фото у листі – зробіть, це ваш передостанній шанс.

У вівторок, 15 листопада, градус підніметься угору на дві позначки. Якщо ви не зробили осіннє фото в листі вчора – зробіть його сьогодні, потім буде пізно. Максимальна денна температура буде +10, а самотнє осіннє сонце час від часу затулятимуть хмари.

Ці ж хмари принесуть на Шепетівщину дощі. І вже у середу, 16 листопада, день буде максимально подібним естетиці фільму “Сутінки” – пасмурним, вогким та дощовим. Вже пізно робити осіннє фото.

У четвер, 17 листопада, про фото забути можна максимально, а от про теплий одяг – навпаки. Сьогодні на нас чекають морози, від 0 до -5, і перший сніг.

П’ятниця, 18 листопада, хоч і буде сонячною, та, все ж морозною – від -8 до -2.

Про що важливо пам’ятати цього тижня і це серйозно – про допомогу українцям та донати для війська. Тому зробіть важливий переказ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.